Markus napisał(a):

|
Brak wzmocnień przed meczami ze Standardem będzie oznaczać brak woli walki Wisły o jeszcze lepszy wynik w pucharach i jak pokazała jesień, ogromne problemy później w lidze.
|
Dokładnie takie samo mam zdanie ! 1906 % Racji w tym jest !