wikink1 napisał(a):

|
Panowie poco te nerwy za kilka miesięcy holendra tu nie będzie.
|
Trudno powiedzieć czy w przypadku ew. wtopy to holender jest następnym kozłem ofiarnym. Tu akurat ciężko wyczuć właściciela: zwykle leci trener, czasem ds albo prezes.
No chyba, ze dostanie jakąś ofertę. Tu też ciężko cokolwiek wróżyć.