Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 18.01.2012, 21:57
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Panowie poco te nerwy za kilka miesięcy holendra tu nie będzie.
Trudno powiedzieć czy w przypadku ew. wtopy to holender jest następnym kozłem ofiarnym. Tu akurat ciężko wyczuć właściciela: zwykle leci trener, czasem ds albo prezes.
No chyba, ze dostanie jakąś ofertę. Tu też ciężko cokolwiek wróżyć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!