Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.01.2012, 21:05
Panowie poco te nerwy za kilka miesięcy holendra tu nie będzie.A tak na marginesie panowie MODERATORZY czy wy myślicie ze kibic czym głupszy tym lepszy ........... pozwólcie nam myśleć i wyciągać wnioski ,no chyba że to forum ma być inspirowane przez ludzi jedynej słusznie sprawy ....... i dalej będą tu wypisywane takie kwiatki CUPIAŁ WASZ WSZYSTKICH KOCHA I KOCHA WISŁĘ .No żeby chłop chłopa kochał, nie to nie dla mnie .