pysio napisał(a):

Czasem mam wrażenie, że niektórzy userzy są opłacani przez klub, aby pisać jakieś propagandowe teorie o "jedynie rozbieganiu" o "graniu po pół litrze" i tego typu śmiesznych wyjaśnieniach..
Czy wy naprawdę nie widzicie, że jest źle, że przegrywamy ze słabeuszami, że gramy kichę i nie widać poprawy?
Coś czuję, że trener Moskal jest jednak złym trenerem bo jest traktowany przez rzeszę piłkarzy po koleżeńsku bez okazywania żadnego respektu..
Panie Basałaju, chcemy wiedzieć na czym stoimy! Ten klub ma jakąś długofalową wizję rozwoju czy został już opuszczony przez kapitana i tonie pomału...
|
Taaa, widzę, że niektórzy to są jak chorągiewka na wietrze. Żeby się przejmować jakimś głupim sparingiem to trzeba być trochę oderwanym od rzeczywistości. Rok temu w sparingach Skandynawowie lali nas niemiłosiernie i co się okazało? A no to, że Wisła mimo słabych wyników meczów towarzyskich odzyskała mistrzostwo. Półtora roku temu przegraliśmy z Dynamem Drezno (chyba trzecia liga niemiecka). Fakt potem skompromitowaliśmy się z Karabachem, ale mistrzostwo zdobyliśmy.