Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie
Offline
#
4625
18.01.2012, 20:17
pysio
napisał(a):
Czasem mam wrażenie, że niektórzy userzy są opłacani przez klub, aby pisać jakieś propagandowe teorie o "jedynie rozbieganiu" o "graniu po pół litrze" i tego typu śmiesznych wyjaśnieniach..
Czy wy naprawdę nie widzicie, że jest źle, że przegrywamy ze słabeuszami, że gramy kichę i nie widać poprawy?
Coś czuję, że trener Moskal jest jednak złym trenerem bo jest traktowany przez rzeszę piłkarzy po koleżeńsku bez okazywania żadnego respektu..
Panie Basałaju, chcemy wiedzieć na czym stoimy! Ten klub ma jakąś długofalową wizję rozwoju czy został już opuszczony przez kapitana i tonie pomału...
Ignor gwarantowany.
"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Michal_1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal_1990
Znajdź inne posty napisane przez Michal_1990