Piszesz do
fanfan:
Tak masz rację (Niemcy są bliżej przed startem sezonu /a nie w jego trakcie jak błędnie napisałem/ ściślej 05/02/2012 grają z E.F.), pewnie że jest różnica i wystarczy widzieć rzeczywistość realistycznie, ale Kol.
fanfan widzi wszystko nie w szarych, a wyłącznie w czarnych barwach, cóż niektórzy tak mają. Warto też zwrócić uwagę w jak eksperymentalym składzie graliśmy, cóż rozruch piłkarzy za nami, tzw. jednostka treningowa wykonana i czekamy na spokojne krystalizowanie się tak składu jak i formy drużyny.