Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4623
Stary 18.01.2012, 20:10
Piszesz do fanfan:
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Ty za to widzisz wszystko w szarych barwach
Nie zmieniając faktów jest tak:
- Wisła 1 sparing, głównie dla rozbiegania
- Niemcy, próba generalna przed weekendowym startem rundy (o ile nic mi się nie pokićkało). Jest delikatna różnica chyba?
Tak masz rację (Niemcy są bliżej przed startem sezonu /a nie w jego trakcie jak błędnie napisałem/ ściślej 05/02/2012 grają z E.F.), pewnie że jest różnica i wystarczy widzieć rzeczywistość realistycznie, ale Kol. fanfan widzi wszystko nie w szarych, a wyłącznie w czarnych barwach, cóż niektórzy tak mają. Warto też zwrócić uwagę w jak eksperymentalym składzie graliśmy, cóż rozruch piłkarzy za nami, tzw. jednostka treningowa wykonana i czekamy na spokojne krystalizowanie się tak składu jak i formy drużyny.
Ostatnio edytowane przez milosz : 18.01.2012 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując