Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4620
Stary 18.01.2012, 19:01
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że starasz się widzieć wszystko w różowych okularach ale nie zmieniaj faktów ponieważ w 2 Bundeslidze też jest przerwa więc z tym "w trakcie sezonu" delikatnie przesadziłeś...
Ty za to widzisz wszystko w szarych barwach
Nie zmieniając faktów jest tak:
- Wisła 1 sparing, głównie dla rozbiegania
- Niemcy, próba generalna przed weekendowym startem rundy (o ile nic mi się nie pokićkało). Jest delikatna różnica chyba?
Odpowiedz cytując