fanfan napisał(a):

|
Rozumiem że starasz się widzieć wszystko w różowych okularach ale nie zmieniaj faktów ponieważ w 2 Bundeslidze też jest przerwa więc z tym "w trakcie sezonu" delikatnie przesadziłeś...
|
Ty za to widzisz wszystko w szarych barwach

Nie zmieniając faktów jest tak:
- Wisła 1 sparing, głównie dla rozbiegania
- Niemcy, próba generalna przed weekendowym startem rundy (o ile nic mi się nie pokićkało). Jest delikatna różnica chyba?
