|
Weźcie przestańcie marudzić. Wypowiedzi są w tonie jakbyśmy się bili o utrzymanie, a rozpoczęliśmy dopiero zgrupowanie. I jeszcze to oglądanie się na legię, że wygrywa... z KIM wygrywa i GDZIE wygrywa? Grają z ogórami na kartofliskach (dzisiejszy sparing rozgrywany na niewymiarowym boisku, Skorża się cieszył że nikt nogi nie złamał) w dodatku zaczęło się ciśnienie, bo to ich drugi rok z rzędu jak grają na Cyprze w takich warunkach z takimi przeciwnikami. Ludzie, cierpliwości!
|