Wyświetl pojedynczy post
vilgefortis
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4617
Stary 18.01.2012, 18:47
Weźcie przestańcie marudzić. Wypowiedzi są w tonie jakbyśmy się bili o utrzymanie, a rozpoczęliśmy dopiero zgrupowanie. I jeszcze to oglądanie się na legię, że wygrywa... z KIM wygrywa i GDZIE wygrywa? Grają z ogórami na kartofliskach (dzisiejszy sparing rozgrywany na niewymiarowym boisku, Skorża się cieszył że nikt nogi nie złamał) w dodatku zaczęło się ciśnienie, bo to ich drugi rok z rzędu jak grają na Cyprze w takich warunkach z takimi przeciwnikami. Ludzie, cierpliwości!
WPR
Odpowiedz cytując