|
Nic tak nie poprawia humoru jak lamenty po sparingach. Ja się cieszę że Legia wygrywa hihi.
Niemcy grali z Mistrzem Polski, więc się spięli. A nasi grali po połówce więc wynik to pryszcz. Bardziej by mnie interesowało ile oddaliśmy strzałów i kto prowadził grę.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.01.2012 o godz. 18:51.
|