Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4611
Stary 18.01.2012, 18:33
O czym Ty piszesz pysio, Legia grała z młodzieżówkami Ajaxu i Apoelu, chłopie z młodzieżówkami ! Zaś co do naszych składów to obok piłkarzy z I jedenastki też byli młodzieżowcy (i tu podobnie jak L), jednak jakbyśmy zagrali z młodzieżówką to okay, ale graliśmy z ekipa II ligową będącą w trakcie sezonu, czyli jednak takie porównania z L, to czysty absurd. Poza tym Wisła dopiero zaczęła przygotowania, więc nie jest na ty samym etapie co drużyna do której ją porównujesz.
Ale ogólnie to pozdrawiam.
________
Ważne jest i zarazem smutne że ponownie tracimy bramki po stałych fragmentach gry i nad tym to Pana Moskal powinien zdecydowanie popracować.
Ostatnio edytowane przez milosz : 18.01.2012 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując