pysio napisał(a):

Wisła jest na tym etapie przygotowań co Legia, a jakie wyniki ma Legia każdy wie.. dziś też wygrała na Cyprze!
Co z tą Wisłą? Kaziu co z tą Wisłą?
Zaczynam chyba pomału tęsknić za Robertem...
|

Jesteś od 2002 roku na forum, pamiętasz pewnie wielu trenerów i sukcesów , wiele mistrzostw i tęsknisz akurat za nim ? Nie mam pytań
