Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4610
Stary 18.01.2012, 18:29
pysio napisał(a):Wyświetl post
Wisła jest na tym etapie przygotowań co Legia, a jakie wyniki ma Legia każdy wie.. dziś też wygrała na Cyprze!

Co z tą Wisłą? Kaziu co z tą Wisłą?
Zaczynam chyba pomału tęsknić za Robertem...
Jesteś od 2002 roku na forum, pamiętasz pewnie wielu trenerów i sukcesów , wiele mistrzostw i tęsknisz akurat za nim ? Nie mam pytań
Odpowiedz cytując