Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4605
Stary 18.01.2012, 18:08
someonewisp napisał(a):Wyświetl post
No i ktoś nadal sądzi, że z obecnym składem cokolwiek osiągniemy w tym sezonie? Ani ligi, ani pucharu nie zdobędziemy. Standardu nie przejdziemy - trzeba być realistą... No i po cholerę nam ta siatka skautów jak ani jednego młodego zawodnika nie znaleźliśmy? I ani jednego zawodnika nie ściągniemy?
Trzeba być też idiotą żeby po pierwszym sparingu wysnuwać takie wnioski. Ale dobra najlepiej rozwiążmy tą drużynę - myślę ,że wtedy część z Was byłaby usatysfakcjonowana a nie musicie patrzeć (tzn. czytać) jak Wisła przegrywa pierwszy sparing po aż tygodniowym treningu z klubem z 2 Bundesligi .
Odpowiedz cytując