Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4602
Stary 18.01.2012, 18:00
Mnie bardziej martwi, że w 2 poł. grając z przodu (jak wynika z relacji)
------- Genkov-------

Iliev-----Melikson------Boguski

-----Jirsak----Wilk-----
nie stworzyli sobie zbyt wielu okazji. Sparing sparingiem, ale to średniak 2. Bundesligi. Tu nie wynik się liczy, ale sposób gry. Grając nawet towarzysko z rywalem tej klasy co Eintracht, Wisła powinna prowadzić grę i stwarzać sytuacje. Najwidoczniej nasi jak na razie pod formą.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując