Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie
Offline
#
4602
18.01.2012, 18:00
Mnie bardziej martwi, że w 2 poł. grając z przodu (jak wynika z relacji)
------- Genkov-------
Iliev-----Melikson------Boguski
-----Jirsak----Wilk-----
nie stworzyli sobie zbyt wielu okazji. Sparing sparingiem, ale to średniak 2. Bundesligi. Tu nie wynik się liczy, ale sposób gry. Grając nawet towarzysko z rywalem tej klasy co Eintracht, Wisła powinna prowadzić grę i stwarzać sytuacje. Najwidoczniej nasi jak na razie pod formą.
"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Michal_1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal_1990
Znajdź inne posty napisane przez Michal_1990