Wyświetl pojedynczy post
someonewisp
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4600
Stary 18.01.2012, 17:50
No i ktoś nadal sądzi, że z obecnym składem cokolwiek osiągniemy w tym sezonie? Ani ligi, ani pucharu nie zdobędziemy. Standardu nie przejdziemy - trzeba być realistą... No i po cholerę nam ta siatka skautów jak ani jednego młodego zawodnika nie znaleźliśmy? I ani jednego zawodnika nie ściągniemy?
Odpowiedz cytując