Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1143
Stary 18.01.2012, 16:01
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Czytałeś raport miszczu, czy tak sobie tylko piszesz?
Sprawa Błasika w kokpicie, jeśli chodzi o techniczne przyczyny katastrofy - nie ma żadnego znaczenia
Mak nie przyporządkowywał głosów a Polacy więc tak jak w przypadku przyczyn katastrofy - pretensje tylko do nas że jedni słyszeli to a inni co innego
Oczywiście podstawowymi dowodami było badanie umiejscowienia ciała ale to nie istotne bo wiadomo że ruskie sfałszowały wszystko
Ogólnie to iż nie przyporządkowano głosu a wiadomo że jest sporo głosów nieprzyporządkowanych ze względu na słabą jakość, niczego nie dowodzi ale nawet zakładając że go tam nie było, to jedynie plus że mamy jeden wstyd mniej

Reszta bez zmian, czyli załoga łamiąc wszelakie przepisy, rozbiła sprawny samolot - co nie jest jakimś wielkim ewenementem bo i 'dziś' się zdarza ale przy takiej randze pasażerów, myślę że na wiele lat, pozostanie to największą kompromitacją państwa polskiego

Przykre ale prawdziwe i ujadanie, nawet najgłośniejsze, tego nie zmieni.
MASAKRA MISZCZU !!!!!!!!!!!
MAK nie przyporządkowywał głosów ? To na jakiej podstawie stwierdził obecność gen. Błasika w kokpicie ? Wróżka im powiedziała czy jasnowidz z Człuchowa ? Ba oczywiście pijanego w sztok generała.......
Czasami odnosze wrażenie, że Bozia Tobie też czegoś nie "przyporządkowała" - ciekawe czego

co do największej kompromitacji państwa polskiego to faktycznie wiąże się ona z katastrofą smoleńską i dotyczy:
1) kompromitującego służby polskie braku jakiegokolwiek zabezpieczenia Prezydenta RP - pierwszej osoby w państwie.
2) komrpomitującego służby polskie i polską prokuraturę prowadzenia śledztwa w sprawie katastrofy;
3) kompromitującego polski rząd oddania wszelkich dowodów jak i sposobu prowadzenia śledztwa podmiotom zewnętrznym z udziałem jednego politruka, który został wybrany nie przez rząd ale przez niejakiego Morozowa....
4) kompromitujących niektórych członków rządu oświadczeń związanych z przyczynami katastrofy bezpośrednio po niej ze szczególnym uwzględnieniem R. Sikorskiego;

Może w końcu w tej sprawie też napiszesz cos merytorycznego ?
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując