Wyświetl pojedynczy post
loskolczoneros
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3962
Stary 18.01.2012, 11:09
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Liga miala byc zamiatana przez legie i jak przychodzil Descagra, Dong, Ochayon czy Manu...wiec spokojnie. Po pierwsze Ci pilkarze musza najpierw do legii trafic a po drugiej odnalezc sie w polskich realiach
Wiem i też na to liczę, ale niestety nie potrafię postawić znaku równości pomiędzy Manu - Matsui oraz pomiędzy Mezengą a Lyuindulą.

Oby im 3tys zł brutto za miesiąc zaproponowali i po problemie
Odpowiedz cytując