shaggy napisał(a):

|
Liga miala byc zamiatana przez legie i jak przychodzil Descagra, Dong, Ochayon czy Manu...wiec spokojnie. Po pierwsze Ci pilkarze musza najpierw do legii trafic a po drugiej odnalezc sie w polskich realiach
|
Wiem i też na to liczę, ale niestety nie potrafię postawić znaku równości pomiędzy Manu - Matsui oraz pomiędzy Mezengą a Lyuindulą.
Oby im 3tys zł brutto za miesiąc zaproponowali i po problemie
