Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.01.2012, 11:04
loskolczoneros napisał(a):Wyświetl post
http://www.legia.net/wiadomosci,4513...zej_legii.html

jakby im Japoniec wypalił i do tego jeszcze ten wariat to liga pozamiatana :(
Liga miala byc zamiatana przez legie i jak przychodzil Descagra, Dong, Ochayon czy Manu...wiec spokojnie. Po pierwsze Ci pilkarze musza najpierw do legii trafic a po drugiej odnalezc sie w polskich realiach
Odpowiedz cytując