Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
11
18.01.2012, 11:04
loskolczoneros
napisał(a):
http://www.legia.net/wiadomosci,4513...zej_legii.html
jakby im Japoniec wypalił i do tego jeszcze ten wariat to liga pozamiatana :(
Liga miala byc zamiatana przez legie i jak przychodzil Descagra, Dong, Ochayon czy Manu...wiec spokojnie. Po pierwsze Ci pilkarze musza najpierw do legii trafic a po drugiej odnalezc sie w polskich realiach
shaggy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do shaggy
Odwiedź stronę domową użytkownika shaggy!
Znajdź inne posty napisane przez shaggy