bonzaj napisał(a):

|
Moim zdaniem tam błędnie napisali o tych 125 kg...
|
Opieram się o informację z Olivy zamieszczna przez Olgę na stronie skwk. Zgdzam się że jeśli skakali z mniejszymi ciężarami (powiedzmy te 80 kg) to można powiedzieć że przynajmniej nie ma przegięcia pały (aczkolwiek moim prywatnym zdaniem jest to również bez sensu).