Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4586
Stary 18.01.2012, 01:38
bonzaj napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem tam błędnie napisali o tych 125 kg...
Opieram się o informację z Olivy zamieszczna przez Olgę na stronie skwk. Zgdzam się że jeśli skakali z mniejszymi ciężarami (powiedzmy te 80 kg) to można powiedzieć że przynajmniej nie ma przegięcia pały (aczkolwiek moim prywatnym zdaniem jest to również bez sensu).
Odpowiedz cytując