labtec napisał(a):

jesteś pewien że na punkt widokowy ( tam gdzie jest ten głaz na górze i ta lupa ) można wejść o każdej porze dnia i nocy 
Byłem tam 3 czy 4 lata temu i pamiętam że żeby wejść na górę, trzeba było przejść na dole przez jakieś drzwi, gdzie jakiś ochroniarz nawet siedział czy bileter.
Jestes w 100 % pewny ?
|
Tam nie wejdziesz.mi chodzi o miejsce niżej, z którego też jest ładny widok na Krakow. stajesz pod wejściem chyba to jest hotel i idziesz w prawo, przez bramę w lewo i jesteś na murku. Widok na nasz stadion , błonia, Piłsudskiego i oddali Łęg
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.