Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3957
Stary 17.01.2012, 23:41
Przepraszam kolego z Wawy my się nie zrozumieliśmy ja nie mówię że my jesteśmy dobrzy, ale od Szkotów biorąc pod uwagę ostatnie lata i perspektywy to jednak jesteśmy ciut lepsi. Ja uważam że Szkocka liga pieprznie i prędzej czy później będą musieli pomyśleć nad jakimś urozmaicenie. Sami nie dadzą rady funkcjonować takie moje zdanie. To jest tak naprawdę liga 2 miast o ile można Edynburg traktować jako to drugie.
Odpowiedz cytując