Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.01.2012, 22:40
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Już ci odpowiedziano. Polska ma dwa zespoły na wiosne w pucharach, a Szkocja miała zero w fazie grupowej (Celtic się tam dostał przy zielonym stoliku)
Pierwszy raz od czterdziestu lat. Raz nam się udało i już znowu megalomania i wszelkie klęski zapomniane.

mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
A przypomne, że tam poza dwoma zespołami, a resztą jest przepaść więc dla obrońcy granie tam to stanie w miejscu.
To ja przypomnę, że nasz najlepszy zespół (najwięcej punktów w całym roku) grał z ich Dundee jak równy z równym. Awansował Śląsk - ok był lepszy. Ale żadnej przepaści tam nie było. Pewnie na 10 meczów 5 by wygrali jedni i 5 drudzy.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując