Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3954
Stary 17.01.2012, 22:22
Kasę płacą lepszą niż u nas, ale tylko Celtik i Rangersi. Pewnie dlatego Fojut tam poszedł, w Śląsku się wypromował a teraz wypiął na nich dupę. No cóż, życie. Jestem ciekawy, czy teraz pół roku w rezerwach, czy się może jakoś dogadają i go opchną za jakieś 200-300k euro.
Odpowiedz cytując