karas1983 napisał(a):

|
Ty tak na poważnie? Nasze kluby od Celticu dzielą lata świetlne!
|
Już ci odpowiedziano. Polska ma dwa zespoły na wiosne w pucharach, a Szkocja miała zero w fazie grupowej (Celtic się tam dostał przy zielonym stoliku). A przypomne, że tam poza dwoma zespołami, a resztą jest przepaść więc dla obrońcy granie tam to stanie w miejscu. Bo czego się nauczy grając z zespołami, które mają problem wyjść za połowy? Szkocka piłka się stoczyła. Nawet Anglicy się z nich śmiali ostatnio dość mocno. Ja wiem, ze Celtic to mimo wszystko marka większa niż wszystkie w Polsce, ale grając w polskiej lidze mieliby problem, żeby walczyć o mistrzostwo. A zespoły ze środka stawki szkockiej PL pewnie walczyłyby o utrzymanie.
westersyl napisał(a):

|
Lata świetlne ? Fojut to idealny przykład na to co dzieję się w ostatnich latach w szkockiej piłce, nie dość że swoich mają drewnianych to jeszcze ich skupują i potem kończą puchary szybciej od naszych zespołów. Przypominam że Celtic nie powinien grać w fazie grupowej LE bo dostał od Sionu i wcześniej razem z Rangersami odpali z eliminacja do LM.
|
Celtic nie grał w el LM. Zaczął od czwartej rundy el. LE i od razu odpadł.