Fojut zaś taki słaby nie jest, wybija się ponadprzeciętność ale ... nie wiem czy jest lepszy od Jovanovicia, Chaveza, Bunozy czy też ma podobny potencjał co Czekaj ? Środek obrony mamy międzynarodowy ale każdy z tych graczy ma jakieś szansę na grę w I reprezentacji, Chavez gra regularnie nawet, więc Fojut to w sumie na ich poziomie, może troszkę gorszy.
Nie ma się co dziwić że Fojut w Celticu, tak samo jak Głowacki poszedł do Tranbzonsporu, który jest lepszym klubem od Celticu. Celtic to znowu nie jest jakieś tak wielkie cudo, teraz to europejski przecietniak, w tym sezonie gorszy od naszej Wisełki

Nie ma sensu zazdrościć, iż chłopak ze Śląska wybił się nie do nas tylko do Celticu, bo można nawet powiedzieć, że Celtic w kolejnych sezonach będzie równał do Wisły...