Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4579
Stary 17.01.2012, 19:58
szprotson napisał(a):Wyświetl post

Podnoszenie....

gdzie dokłandie znaleźliście info o podskakiwaniu ze sztangą?
Ja rozumiem wykroki, ale podskakiwanie z takim samy cięzarem z jakim sie robi przysiady ? Nie uwierzę...
Z tym obciążeniem każda testowana osoba ugina kolana do kąta 90 stopni i następnie na sygnał podskakuje
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...przetestowane/
Odpowiedz cytując