|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
|
#4579

17.01.2012, 19:58
|
szprotson napisał(a): 
Podnoszenie....
gdzie dokłandie znaleźliście info o podskakiwaniu ze sztangą?
Ja rozumiem wykroki, ale podskakiwanie z takim samy cięzarem z jakim sie robi przysiady ? Nie uwierzę...
|
Z tym obciążeniem każda testowana osoba ugina kolana do kąta 90 stopni i następnie na sygnał podskakuje
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...przetestowane/
|
|