Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4577
Stary 17.01.2012, 19:30
gierka w siatkonogę...
http://www.youtube.com/watch?v=XUh__N9P5gM

a tutaj dla przypomnienia podobna gierka z 2007 roku
http://www.youtube.com/watch?v=nfR5u8zYOcc

E:
Cytat:
-Andraż Kirm- po podnoszeniu sztangi o wadze 125kg, zawodnikowi coś strzeliło w plecach
Podnoszenie....

gdzie dokłandie znaleźliście info o podskakiwaniu ze sztangą?
Ja rozumiem wykroki, ale podskakiwanie z takim samy cięzarem z jakim sie robi przysiady ? Nie uwierzę...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.01.2012 o godz. 19:53.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując