sandbender napisał(a):

Na razie nic nie dało bo sprawa w toku.
Niemniej - jak się Gazprom uprze to można mu skoczyć. Umowa jest umowa i nieważne czy Donald na wakacjach czy w pracy.
I tak chwała opozycji ze umowa do 2022 a nie do 2037.
|
Nie ciesz się za bardzo. jestem przekonany, że obecna ekipa w każdej chwili (np. przed wyborami) może ją przedłuzyć.