Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15256
Stary 17.01.2012, 18:54
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Na razie nic nie dało bo sprawa w toku.
Niemniej - jak się Gazprom uprze to można mu skoczyć. Umowa jest umowa i nieważne czy Donald na wakacjach czy w pracy.

I tak chwała opozycji ze umowa do 2022 a nie do 2037.
Nie ciesz się za bardzo. jestem przekonany, że obecna ekipa w każdej chwili (np. przed wyborami) może ją przedłuzyć.