Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53877
Stary 17.01.2012, 18:43
Pamieta jeszcze ktoś jak grał Kirm na początku pobytu w Wiśle Przewyzszał motoryką dynamiką i techniką większosc naszych pilkarzy. To ,że teraz gra piach to wina również trenerów . Kasperczak nie wystawiał go gdy był w gazie Maaskant wystawiał go znów na siłę. Kirm choruję na to na co wiekszosć pilkarzy w ekstraklasie na brak konkurencji. I nie porównując zbyt szczegółowo kosztowal mniej i strzelił więcej bramek niz Jirsak.

Mirosławowi Sznaucerowi kontrakt w Grecji konczy sie w czerwcu. Niewyklucza powrotu do kraju. Jakis czas temu Wisła rozwazała sprowadzenie tego obrońcy do klubu.
Jest na pewno bardziej doświadczonym i lepszym piłkarzem niz za czasów gry w GKS-ie.
Ostatnio edytowane przez elliot_ness : 17.01.2012 o godz. 19:01.
Odpowiedz cytując