Pamieta jeszcze ktoś jak grał Kirm na początku pobytu w Wiśle

Przewyzszał motoryką dynamiką i techniką większosc naszych pilkarzy. To ,że teraz gra piach to wina również trenerów . Kasperczak nie wystawiał go gdy był w gazie Maaskant wystawiał go znów na siłę. Kirm choruję na to na co wiekszosć pilkarzy w ekstraklasie na brak konkurencji. I nie porównując zbyt szczegółowo kosztowal mniej i strzelił więcej bramek niz Jirsak.
Mirosławowi Sznaucerowi kontrakt w Grecji konczy sie w czerwcu. Niewyklucza powrotu do kraju. Jakis czas temu Wisła rozwazała sprowadzenie tego obrońcy do klubu.
Jest na pewno bardziej doświadczonym i lepszym piłkarzem niz za czasów gry w GKS-ie.