karas1983 napisał(a):

|
Ty tak na poważnie? Nasze kluby od Celticu dzielą lata świetlne!
|
Nie wiem, na jakiej podstawie tak twierdzisz. Ostatnio w europucharach spisują się słabiutko, podobnie zresztą Rangersi. To już nie ta sama liga, co kilka lat temu, gdy Celtic potrafił walczyć jak równy z równym z Manchesterem czy Milanem. Inna sprawa, że Celtic i Rangers to wciąż duże marki, obracające sporymi sumami i potrafiące przyciągnąć niezłych piłkarzy