|
Liga słaba, ale klub świetnie zorganizowany, bardzo dobrze płacą, taki transfer to marzenie wielu polskich piłkarzy.
++
Matsui bardzo jestem ciekaw tego zawodnika. Podoba mi się sposób w jaki prowadzi piłkę i wchodzi w drybling, potrafi szybko sie złożyć do strzału. Reszty się dowiemy jak go Legia podpisze.
Hah, właśnie sobie uświadomiłem, jak brzmi jego imię dla Polaka XD
Ostatnio edytowane przez tofik : 17.01.2012 o godz. 17:56.
. .
|