Cytat:
Slaba technika, zero myslenie na boisku, itd.... Ale i tak taki Malecki to klasa wyzej od Kirma. No dobra, moze nie klasa 
A z tym Jirsakiem to nie przesadzajcie niektorzy. Sla
|
Wiem że z kibicem Wisły za wiele wspólnego nie masz ale
Co do Małeckiego to: Piłkarz dobry technicznie pod względem prowadzenia piłki, bardzo dobre zamachy, solidna wrzutka z obu nóg, do tego dobre soczyste strzały również z obu nóg. Potrafi również zagrać fajną prostopadłą piłkę czy wygrać pojedynek na skrzydle. To naprawdę dużo i taki piłkarz ma spokojnie możliwości strzelić w rundzie około z 10 goli i mieć z 10 asysty.
Jirsak oczywicie nie jest aż tak słaby jak niektórzy tutaj opisują, to piłkarz który potraf wiele ale nie zawsze to sprzedaję. Zdarzają mu się mecze bardzo dobre - rzadko, średnie i słabe. Jak na warunki ekstra-klasowe to piłkarza solidny z przebłyskami ponad przeciętności.
Co do Kirma to również nie jest piłkarzem kompletnym ale ma chociażby ponad przeciętną technikę strzału czy bardzo dobrą wydolność. Kirm zaliczył masakryczny zjazd w porównaniu z "mistrzowską" rundą. Problem tego goscia leży w psychice bo moim zdaniem widać ze nie radzi sobie z konkurencją co uwidoczniło się po przyjściu Ilieva...
Chciałbym w Wiśle piłkarzy jak najlepszych ale na to trzeba pieniędzy dlatego wypisywanie tekstów na naszych piłkarzy typu: Wypad, out czy coś w tym stylu jest żałosne.