Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3943
Stary 17.01.2012, 16:52
Ostatnio malo gral, ma problemy z aklimatyzacja no i swoje lata. Fakt ze zawodnikiem jest niezlym, ale trzeba zobaczyc jak te "testy" wypadna. Dzisiaj sie niezle pokazal na treningu. "Serce" reprezentacji Japonii to zawsze jakis tam plus. Tak przynajmniej nazywaja go niektorzy kibice.
Bez podniety z mojej strony.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując