|
Ostatnio malo gral, ma problemy z aklimatyzacja no i swoje lata. Fakt ze zawodnikiem jest niezlym, ale trzeba zobaczyc jak te "testy" wypadna. Dzisiaj sie niezle pokazal na treningu. "Serce" reprezentacji Japonii to zawsze jakis tam plus. Tak przynajmniej nazywaja go niektorzy kibice.
Bez podniety z mojej strony.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|