Tu nawet nie chodzi o forme, a o umiejetnosci czysto pilkarskie. Kirm jest tak dretwy technicznie ze az strach. Takimi zawodnikami nigdzie sie nie zajdzie. Jak jest w gazie to na nasza kopana jeszcze ujdzie. Ale juz na Europe, nawet w formie, to za malo. I sorry, ale liga dla liga jest gowna warta (wylaczajac czolowe ligi).
Obiektywnie mowiac Malecki pilkarsko to w porywach sredniak. Slaba technika, zero myslenie na boisku, itd....
Ale i tak taki Malecki to klasa wyzej od Kirma. No dobra, moze nie klasa

A z tym Jirsakiem to nie przesadzajcie niektorzy. Slaby kopacz
nawet jak na realia ekstraklasy. Jak bedzie okazja (o to nie takie proste przy nim) to sie go pozbyc. No tak, pytanie tylko czy jego zmiennika znowu bedzie trzeba szukac za 0 euro. Wtedy fakt, pozbycia sie Jirsaka moze byc bezcelowe... No chyba ze to bedzie wolny transfer i duzy kontrakt, ale... nie liczylbym na to. Nawet Stan mowi ze u nas sie mniej placi niz w Lechu i Legii.
Inna sprawa ze u nas nie samym Jirsakiem czlowiek zyje, slabych kopaczy to my mamy co nie miara. Przyczepianie sie tylko do jednego czy dwoch jest niesprawiedliwe.