Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15255
Stary 17.01.2012, 16:30
Wszystko spoko tylko ze polski rzad podczas rozmow z Gazpromem powinien stac z mapami ze zlozami gazu lupkowego (a w drugiej dloni trzymac dywersyfikacje zrodel gazu ktorego nie mamy dzieki SLD) i grzecznie acz stanowczo zapytac: "czy mozesz mi powiedziec, po .... mi las... znaczy gaz?"
WISŁA PANY !!