Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53868
Stary 17.01.2012, 15:59
Jeżeli chcecie pozbyć się Kirma to dlaczego nie Małeckiego?
Obaj są w fatalnej formie w tym sezonie. Wręcz wydaje mi się że na jesień Andraż był bardziej wydajny od Patryka.
c.d.n.
Odpowiedz cytując