Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15254
Stary 17.01.2012, 14:26
Na razie nic nie dało bo sprawa w toku.
Niemniej - jak się Gazprom uprze to można mu skoczyć. Umowa jest umowa i nieważne czy Donald na wakacjach czy w pracy.

I tak chwała opozycji ze umowa do 2022 a nie do 2037.