Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1281
Stary 17.01.2012, 14:09
Ja od siebie polece jeśli ktoś nie oglądał
norweski film "Ondskan" (zło)
http://www.filmweb.pl/Zlo

E: Krujfik hehe miałes racje.
Ten film jest szwedzki, nie wiem dlaczego zawsze myślałem ze jest norweski
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.01.2012 o godz. 15:18.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując