Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1426
Stary 17.01.2012, 14:04
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Slyszal ktos cos nowego w sprawie sprzedazy biletow przez internet?
narazie tylko pilotaż http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._internet.html. A nie, to MPK. Już rozumiałem jak sprzedaż przez net miały drużyny drugoligowe, ale jak nawet MPK nas wyprzedza...

Odpowiedz cytując