DysoN napisał(a):

|
Slyszal ktos cos nowego w sprawie sprzedazy biletow przez internet?
|
narazie tylko pilotaż
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._internet.html. A nie, to MPK. Już rozumiałem jak sprzedaż przez net miały drużyny drugoligowe, ale jak nawet MPK nas wyprzedza...