Widzisz - PGNIG zaskarżył i nic to nie dało - a inni dostawcy mają stawki o 30% mniejsze a nawet nie robili zadymy żadnej międzynarodowej.
To tylko kwestia traktowania Polaków przez Rosjan - wychodzi na każdym kroku.
A umowa jaką podpisali to inna sprawa. Tu nie można kląć
