Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15253
Stary 17.01.2012, 13:44
Widzisz - PGNIG zaskarżył i nic to nie dało - a inni dostawcy mają stawki o 30% mniejsze a nawet nie robili zadymy żadnej międzynarodowej.

To tylko kwestia traktowania Polaków przez Rosjan - wychodzi na każdym kroku.

A umowa jaką podpisali to inna sprawa. Tu nie można kląć
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE