Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2898
Stary 17.01.2012, 10:53
Piotson.

Po pierwsze: nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie zostałeś "od banowany", tylko okres bana upłynął.

Po drugie: http://www.wislakrakow.com/forum/faq...egulamin_tresc
Pkt 23
Trollom nie odpowiadam.

Jeśli Ci to nie odpowiada, trudno. Daj znać na prv, dostaniesz perm-ban, a sam będziesz mógł się żalić gdzie indziej.
Odpowiedz cytując