|
Może i ćwiczenie niebezpieczne, ale przy zachowaniu nienagannej techniki i przy odpowiedniej przeprowadzonej rozgrzewce profesjonalnemu zawodnikowi nie powinno się nic stać.No ale myślałem,że tego typu ćwiczenia robi się mniejszymi ciężarami.....bo jak domniemam mieli test na maksymalną moc mięsni, w tym wypadku "czwórki"
|