To nie to samo. To byli juz
byli pilkarze, a nie pilkarze. Bo rownie dobrze (idac tym tokiem), to i dziadka Rivaldo moglismy sobie sciagnac (no teraz juz nie, pojechal do Angoli

).
Teraz sytuacja jest inna. Co innego jest sciagac emeryta
ktory gra, a co innego sciagnac emeryta
ktory nieoficjalnie skonczyl kariere. Ljuboja to byl zawodnik ktoy wciaz gral i strzelal gole we francuskiej ekstraklasie. W slabiaku, ale jednak gral. Jaliens niby juz byl rezerwowym, ale tez cos tam gral w tej holandii (az dziwi ze w naszej lidze nie wypalil). Ten Japonczyk fakt, ostatni rok- poltora ma kiepski (tez mial problemy z kontuzjami, itp.) , ale... mowa tu o
testach. A to ma swoja wymowe.
Zobacza co i jak, czy goscia da sie przywrocic do "chodu" i zdecyduja.
15-20 lat temu bylo to mozliwe w naszej ekstraklasie?
P.S
Pewne jest jedno, jesli gostek zostajac by pokazywal 70% tego co jeszcze niedawno gral (przynajmniej z tych meczow co widzialem z jego udzialem) to w naszej drewnianej lidze by wymiatal.