Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3939
Stary 17.01.2012, 04:39
To nie to samo. To byli juz byli pilkarze, a nie pilkarze. Bo rownie dobrze (idac tym tokiem), to i dziadka Rivaldo moglismy sobie sciagnac (no teraz juz nie, pojechal do Angoli ).
Teraz sytuacja jest inna. Co innego jest sciagac emeryta ktory gra, a co innego sciagnac emeryta ktory nieoficjalnie skonczyl kariere. Ljuboja to byl zawodnik ktoy wciaz gral i strzelal gole we francuskiej ekstraklasie. W slabiaku, ale jednak gral. Jaliens niby juz byl rezerwowym, ale tez cos tam gral w tej holandii (az dziwi ze w naszej lidze nie wypalil). Ten Japonczyk fakt, ostatni rok- poltora ma kiepski (tez mial problemy z kontuzjami, itp.) , ale... mowa tu o testach. A to ma swoja wymowe.
Zobacza co i jak, czy goscia da sie przywrocic do "chodu" i zdecyduja.
15-20 lat temu bylo to mozliwe w naszej ekstraklasie?
P.S
Pewne jest jedno, jesli gostek zostajac by pokazywal 70% tego co jeszcze niedawno gral (przynajmniej z tych meczow co widzialem z jego udzialem) to w naszej drewnianej lidze by wymiatal.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 17.01.2012 o godz. 04:43.
Odpowiedz cytując