kacpergawlo napisał(a):

|
Jakich znowu szans? Gość jest cieniutki i jak widać na treningach też nie pokazuje wielkich umiejętności. To, że jest Polakiem (i to wcale nie takim młodym) to nie znaczy, że trzeba mu jakieś fory dawać. Równie dobrze można dać kilka szans mi, w końcu nie wiadomo czy się sprawdzę...
|
Ale zarabia kilkanaście razy mniej niż niewiele lepiej grający obcokrajowcy. Gdyby jego nazwisko kończyło się na vić pewnie byłby niestety oceniany inaczej. Wypożyczmy go gdzieś i się przekonamy ile potrafi. Jeżeli przez rundę, w której rozegra 15 meczów nie pokaże nic to sprzedajmy do 3. ligi. Nie mówię, że jest dobry, ale uważam, że nie powinno się go skreślić zanim nie zagra gdzieś pełnej rundy na wypożyczeniu, bądź u nas nie dostanie PRAWDZIWEJ SZANSY. Przypomnijcie sobie przez ile meczów były narzekania na Gargułę. Chłopak nie zasługuje na taką krytykę: zarabia grosze; nie popełnił błędu, który by nas wiele kosztował; nie zabiera nikomu miejsca w składzie; nie psuje atmosfery w drużynie; nie kreował się na gwiazdę.
Burliga dostawał mało szans, grał za niego słaby Czikosz. W sumie podobny poziom obaj prezentowali, ale tylu narzekało, że Słowak odchodzi. Nikt nie domagał się szans dla Burligi. Gdzie byłby "Bury" jakby grał zamiast Erika? Gdzie byłby Erik jakby grał na miejscu "Burego"?