kacpergawlo napisał(a):

|
Jakich znowu szans? Gość jest cieniutki i jak widać na treningach też nie pokazuje wielkich umiejętności. To, że jest Polakiem (i to wcale nie takim młodym) to nie znaczy, że trzeba mu jakieś fory dawać. Równie dobrze można dać kilka szans mi, w końcu nie wiadomo czy się sprawdzę...
|
Ok, pewnie masz rację, co tym bardziej składnia mnie do tezy, że z Jirsakiem powinniśmy przedłużyć kontrakt

Chyba że będziemy jeszcze szukać zmienników...Moim zdaniem lepiej skupić się na wzmocnieniu pozycji które najbardziej tego potrzebują - dokładnie jak to przedstawił kolega wyżej
