Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53861
Stary 16.01.2012, 22:33
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Jakich znowu szans? Gość jest cieniutki i jak widać na treningach też nie pokazuje wielkich umiejętności. To, że jest Polakiem (i to wcale nie takim młodym) to nie znaczy, że trzeba mu jakieś fory dawać. Równie dobrze można dać kilka szans mi, w końcu nie wiadomo czy się sprawdzę...
Ok, pewnie masz rację, co tym bardziej składnia mnie do tezy, że z Jirsakiem powinniśmy przedłużyć kontrakt Chyba że będziemy jeszcze szukać zmienników...Moim zdaniem lepiej skupić się na wzmocnieniu pozycji które najbardziej tego potrzebują - dokładnie jak to przedstawił kolega wyżej
Odpowiedz cytując