|
No dobra, rozumiem miał chłopak 5 lat, zarobił na miano solidnego zmiennika. Nie wiem ile zarabia, ale niemożliwe żeby miał duży kontrakt.
Pozostaje pytanie: Czy przy obecnych brakach w drużynie możemy sobie pozwolić na to, by "odpuścić" solidnego zmiennika?
Przypomnę tylko, że musimy wzmocnić: LO, 2 Bramkarz przy ew. transferze Jovanića, zmiennik PO (liczę na Jovanovića), DP, Skrzydłowy, Napastnik (przy ew. niewykupieniu Bitona).
Mówicie o blokowaniu miejsc dla obcokrajowców, hmm... Tu drugie pytanie - czy mamy środki by pozyskać lepszego piłkarza niż Jirsak? A przypomnę, że po sezonie odchodzą od nas:
Lamey (choć ja jeszcze bym go widział w drużynie), Diaz, Nunez, Biton (?)
|