Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53859
Stary 16.01.2012, 22:20
Zakładając, że Nunez odejdzie w lecie, to myślę że należy przedłużyć kontrakt z Jirsakiem o rok. Tak, za Nuneza przyszedłby ktoś inny, na pewno lepszy od Jirsaka, ale w razie kontuzji, lub jeśli okazałby się po prostu niewypałem, musi być ktoś kto go zastąpi. Nie widzę ustawienia Wilk - Sobolewski w środku pola, bo jest tam miejsce tylko dla jednego z nich. Jeśli chodzi o Bruda, to mógłby dostać kilka - ostatnich szans na pokazanie swoich umiejętności i udowodnienia, że jest dla niego miejsce choćby w 18.
Odpowiedz cytując