Str@żak napisał(a):

|
Wszystko jasne w 100% ! Błasika nie było w kabinie więc nie mógł wywierać presji na pilotach. Zatem raport MAK - u jest zmanipulowany, bo całą winę obarczono właśnie gen. Błasika. Wszystkie światowe media w to uwierzyły i teraz każdy będzie i tak pamiętał to kłamstwo jakie mówili Rosjanie, a powtarzali... Polacy. Nie ma wraku (który na oczach wszystkich niszczono), nie ma oryginalnych skrzynek, świadków przesłuchaliśmy po 1,5 (!) roku, a mimo to komisja Millera w tak krótkim czasie zrobiła raport!
|
To jedno ale wiekszośc pomija jeden szczegół acz znaczący : w raporcie Millera podano że ten hipotetyczny Błasik podawał jako jedyny PRAWIDŁOWĄ WYSOKOŚĆ! -skoro teraz okazuje się że to czytał NAWIGATOR- to znaczy że piloci cały czas wiedzieli na jakiej są wyskokści. Teraz pozostaje sobie wyjaśnić- albo to byli samobójcy albo....... czas wyjaśnić czemu zanikło zasilanie na wysokości 15 m - czyli 10 m powyżej tytanowej brzozy