Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1121
Stary 16.01.2012, 20:11
Str@żak napisał(a):Wyświetl post
Wszystko jasne w 100% ! Błasika nie było w kabinie więc nie mógł wywierać presji na pilotach. Zatem raport MAK - u jest zmanipulowany, bo całą winę obarczono właśnie gen. Błasika. Wszystkie światowe media w to uwierzyły i teraz każdy będzie i tak pamiętał to kłamstwo jakie mówili Rosjanie, a powtarzali... Polacy. Nie ma wraku (który na oczach wszystkich niszczono), nie ma oryginalnych skrzynek, świadków przesłuchaliśmy po 1,5 (!) roku, a mimo to komisja Millera w tak krótkim czasie zrobiła raport!
To jedno ale wiekszośc pomija jeden szczegół acz znaczący : w raporcie Millera podano że ten hipotetyczny Błasik podawał jako jedyny PRAWIDŁOWĄ WYSOKOŚĆ! -skoro teraz okazuje się że to czytał NAWIGATOR- to znaczy że piloci cały czas wiedzieli na jakiej są wyskokści. Teraz pozostaje sobie wyjaśnić- albo to byli samobójcy albo....... czas wyjaśnić czemu zanikło zasilanie na wysokości 15 m - czyli 10 m powyżej tytanowej brzozy
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując