Bobek90 napisał(a):

|
A moze to nasza liga staje sie taka atrakcyjna? Heh, 15 lat temu o takich kopaczach jak Ljuboja, ten gosc czy Jaliens to moglismy pomarzyc (w sensie liga). Znaczy pomarzyc o emerytach na takim poziomie. Czy z takim CV. Na patrzcie, a teraz to i na zwykle testy sie zgadzaja.
|
Eee tam, 15 - 20 lat temu grali w polskiej lidze piłkarze z jeszcze lepszym CV - Urlich Borowka i Anatolij Demianienko w Widzewie. Triumfatorzy Pucharu Zdobywców Pucharów, byli reprezentanci kraju, uczestnicy ME i MŚ. Kto pamięta ich wyczyny na polskich boiskach?
Aaa jeszcze był Oleg Salenko - król strzelców MŚ w USA, który rozegrał 18 minut w Pogoni Szczecin i zakończył karierę.