Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 16.01.2012, 18:50
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Kompletnie nie rozumiem tej dyskusji na temat młodego Clebera. Mam dużą prośbę: niech ktoś z wyznawców teorii spiskowej poda mi jeden racjonalny argument przemawiający za tym żeby syn Clebera został w Wiśle ( gdzie nie istnieje coś takiego jak szkolenie młodych - zresztą ogólnie w całym kraju de facto praktycznie nie istnieje - rozwijająca się szkółka Legii to taki wyjątek potwierdzający regułę ) mając możliwość wyjazdu do PSV. Oczywiście patrzymy z perspektywy tegoż zawodnika. Nie oczekuję wiele - tylko jeden podkreślam racjonalny argument. Wyjaśniam - tego, że Wisłą jest zajebista i najlepsza na świecie bo nasza nie traktujemy jako coś racjonalnego.

Apropo szkółki Legi to dobiło mnie jak zobaczyłem co zrobił Kosecki w sparingu z u-21 Ajaksu 2 gole i wywalczenie karnego. To tak naprawdę nie chodzi o młodego Clebera podejrzewam że nerwowe reakcje niektórych wynikają z tego że my zawodników w ME jak Kosecki, Zyro, Wolski po prostu nie mamy, Gdybyśmy co roku "produkowali" paru młodych zdolnych o wiele łatwiej było by machnąć ręką na utratę jednego chłopaka.

zobaczcie sobie od od 8.30

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez Ventigo : 16.01.2012 o godz. 18:52.