Don Donson napisał(a):

Ludzie, krótka piłka.
Siedzi ktoś na E14?
Z wysokich rzędów tego sektora jest dobra perspektywa?
PZDR
|
Co prawda na meczu tam nigdy nie byłam, ale po meczu poszłam tam zajrzeć i oglądałam stamtąd trening. Widok jak najbardziej ok, nawet z niższych rzędów.
Kojarzy ktoś ile dokładnie (we wszystkich rozgrywkach) Wisła rozegrała meczów w Sosnowcu?