Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24847
Stary 16.01.2012, 18:26
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, krótka piłka.
Siedzi ktoś na E14?
Z wysokich rzędów tego sektora jest dobra perspektywa?

PZDR
Co prawda na meczu tam nigdy nie byłam, ale po meczu poszłam tam zajrzeć i oglądałam stamtąd trening. Widok jak najbardziej ok, nawet z niższych rzędów.


Kojarzy ktoś ile dokładnie (we wszystkich rozgrywkach) Wisła rozegrała meczów w Sosnowcu?
Ostatnio edytowane przez Lacrima : 16.01.2012 o godz. 21:37.
Odpowiedz cytując